SEPET
SEPET (0)

DEĞERLİ KULLANICIMIZ;
TÜM İADE, İPTAL ve DEĞİŞİM İŞLEMLERİ İÇİN ÖNCE nuribakir@hotmail.com ADRESİNE E-POSTA GÖNDERİNİZ. ŞİRKETİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇTİKTEN SONRA TALEP ETTİĞİNİZ İŞLEMLERİ BAŞLATABİLİRSİNİZ.
Satın Almaktan Vazgeçme

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirten e-postayı nuribakir@hotmail.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-postayı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturayı da geri göndermelisiniz. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır

Kargoda Hasar Görmüş Ürün
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve kargo görevlisine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafımıza ulaştıktan sonra en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştırılacaktır. 
Hatalı/Yanlış Ürün
Ürün elinize ulaştığında farkında olmadığınız ancak uygulamada farkettiğiniz hatalı/yanlış ürünü hata/yanlışını belirten e-postayı nuribakir@hotmail.com'a gönderiniz. Tarafımıza e-posta ulaştıktan sonra şirketimiz sizinle irtibata geçip hatalı/yanlış ürünün yerine yenisini gönderecektir.

Lütfen

Çift tıklayarak işletme sloganınızı ekleyin